location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Bečiči

Becici, Montenegro on ideaalne koht puhkuseks neile, kes soovivad täielikult lõõgastuda. Siin on kaunid liivarannad, sillerdav merevesi ja vaikne õhkkond. Becici on ideaalne koht, kus nautida päikesepaistet ja kohalikku kultuuri. Lisaks rannamõnudele saate siin ka sukelduda, vesitoksil käia või jalutada mööda rannikut. Kohalik toit on maitsva maitsega ja suurepärase kvaliteediga. Seal on palju võimalusi majutuseks, nii et leiate kindlasti majutuse, mis sobib teie vajadustele ja eelarvele. Kui soovite rahulikku ja kaunilt asustatud puhkust, on Becici kindlasti koht, kus peatuda!

Toit Bečiči

Kui olete Becicis turistina, siis soovitan kindlasti proovida kohalikku kala ja mereande. Montenegro rannikul on mereandide valik väga lai ning kohalikud restoranid pakuvad maitsvaid mereande ka hea hinnaga. Kindlasti tasub proovida ka kohalikke juustusid, nagu näiteks nõgeste ja ohakate juustu ning ka traditsioonilist lambaliha. Lisaks sellele soovitan kindlasti proovida ka kohalikke magustoite, näiteks kaštanipüreed ja kohupiimakooki, mis on valmistatud kohalikust kitsepiimast. Bon appétit!

Hämmastavad kohad Bečiči

Becici on Montenegro üks kaunimaid kuurorte, kus on palju näha ja teha. Üks esimesi sihtkohti, mida turistina külastada võiks, on kindlasti Becici rannapromenaad, mida peetakse üheks kaunimaks kogu Montenegros. Promenaadil saab jalutada ja nautida kaunist merevaadet, samuti on seal palju kohvikuid ja restorane.

Teine populaarne sihtkoht Becicis on kindlasti Budva linn, mis on vaid mõne minuti kaugusel. Budva on rikas ajaloo ja kultuuriga linn, kus on palju vanu kirikuid, kindluseid ja muuseume.

Kui soovite näha kauni merepõhja imelisi loodusilminguid, siis võib külastada Blue Cave'i ja Island of St. Nicholas'i. Seal saab nautida kauneid randu, sukeldumist ja snorkeldamist.

Lisaks sellele on spaa- ja erinevad veespordi tegevused populaarsed. Võimalik on ka nautida juustude ja õlide degusteerimist, lisaks veel rahvuslikku kööki. Becici on koht, kus saab tõepoolest nautida looduse, ajaloo ja kultuuri rikkust.

Parim aeg reisimiseks

Parim aeg Becici külastamiseks on suvekuud juunist septembrini, mil temperatuurid on kõige soojemad ja päikeseline ilm pakub suurepäraseid tingimusi randade nautimiseks ja merevees ujumiseks. Samuti toimub sel ajal laialdane tegevuste valik, näiteks veespordialad, ekskursioonid ja õhtune meelelahutus. Kliima on sel ajal kuiv ja soe ning puhkusereisijate jaoks on keskmisest suuremad võimalused lõõgastuda ja mõnusalt aega veeta. Talvised kuud on Becicis tavaliselt võrdlemisi jahedad, nii et kui soovite randade asemel lumiseid maastikke, siis on talv võib-olla sobivaim aeg.

Loading...
logo-up icon