Meist

Happy Join UP! tourist

Reisimine koos Join UP! Balticuga.
Liitu meiega nüüd!

Reisimine muudab sinu elu.
Ja Join UP! teab, kuidas muuta iga reis sinu jaoks täiuslikuks.

Miks see nii on?

Kogemus. Join UP! on reisikorraldaja Ukrainast, mille ajalugu algas 2010. aastal. Selle aja jooksul on ettevõttest saanud turismisuuna liider. Olime saatnud aastas puhkusele üle 1 miljoni reisija.

Geograafia. Tänapäeval tegutseb Join UP! edukalt Balti riikide, Ukraina, Moldova, Rumeenia ja Kasahstani turgudel.

Mitmekülgsus. Mida me pakume? Suurepärased reisipakkumised ja head hinnad tänu suurele kogemusele erinevatel turgudel, palju eksklusiivseid hotelle. Avastame ja pakume uusi eksootilisi riike ning kasutame tuntud sihtkohtade puhul erilist lähenemist.

Strateegilised partnerid. SkyUp Airlines on alates 2018. aastast olnud Join UP!-i oluline ja strateegiline partner. Ukraina lennuettevõttel on 12 kaasaegset lennukit. Lennuki keskmine vanus on 14 aastat. Lisaks pakume erinevaid lisateenuseid – istme valik pardal, lisapagas, loomade vedu.

Kogemus. Meil on laialdased kogemused turismisektoris, me laieneme aktiivselt ja aitame kaasa meiega koostööd tegevate asutuste kasvule ja arengule. Me teame, kuidas luua hämmastavat turismitoodet, mis on nüüd Baltimaades saadaval.

Missioon ja väärtused. Meie eesmärk on kaasata inimesi reisimisse ja muuta nende maailmavaadet. Me usume, et reisimine on rohkem kui puhkus - see on inspiratsioon tulevaste saavutuste jaoks ja suurepärane võimalus olla avatud uutele asjadele.

Join UP! Balti riikides

Ettevõte Balti riikides. Join UP! Baltic avati 13. aprillil 2022 aastal. Praegu tegutseb ettevõte Lätis, Leedus ja Eestis. Meie kontorid asuvad Vilniuses, Tallinnas ja Riias (Balti riikide peakontor).

Meeskond. Baltikumi meeskond koosneb tohutute turismikogemustega professionaalidest, kellel on reisipakettide kohta suurepärane teave ja kes aitavad teid kõigis operatiivküsimustes.

Reisimisvõimalused kõigile. Ettevõtte portfellis on palju puhkusetüüpe: lastega peredele, suurtele äriettevõtetele, neile, kes ei kujuta oma puhkust ette ilma spordi või pidudeta, neile, kes soovib privaatsust ja romantikat. Me aitame alati leida teile sobivaima võimaluse.

Esindused

 • Peakontor:
  Ärimaja "Unity" 2. korrus
  Vienības venue 109, Riia, Läti
  LV-1058
 • Esindus Vilniuses:
  Ärimaja "ONE" 2. korrus
  Ukmerges str. 322, Vilnius 06142, Leedu
  LT-12106
 • Esindus Tallinnas:
  Ärimaja "Zenith" 4. korrus
  Narva mnt 7B - 403, Tallinn, Eesti
  EE-10117

Kontaktid

Telefon

logo-up icon