location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Dubai – World Islands

Dubai - World Islands, UAE on unikaalne reisisihtkoht, mis pakub unustamatuid elamusi reisijatele üle kogu maailma. Asudes Dubais, on maailma saared omamoodi tehniline saavutus, mis koosneb üle saja era saarest ja erinevast ranna tüüpide komplektist.

Maailma erinevatest piirkondadest inspireeritud saared pakuvad suurepäraseid vaateid ja erinevaid tegevusi, mis on sobilikud igas vanuses külastajatele. Reisijad saavad nautida kauneid randasid, mereäärseid restorane, tegevusi nagu sukeldumine ja snorgeldamine ning palju muud. Samuti on saared ideaalsed puhke- ja lõõgastumispaigad, kus saab nautida oma puhkust täielikult.

Dubai - World Islands, UAE on ajalooline maa-alune saavutus, mis on täiskasvanud turistidele üks meeldejäävamaid kogemusi, mida neil kunagi olnud on. Turistid jäävad siia kindlasti tagasi, et nautida ühist kohtumist kohalikega ja saada rohkem teada saartesse investeerimisest, kuna need on oma tähtsuse ja ilu poolest igal aastal kasvanud. Ükskõik, mis on teie reisi eesmärk, peab see "tükk maad" Dubaile Dubai - World Islands'is kindlasti olema.

Toit Dubai – World Islands

Dubai World Islands pakub palju erinevaid võimalusi, kus turistid saavad nautida mitmesuguseid toite. Kohalik köök on mõjutatud nii Iraani, Lääne-Aasia kui ka India köökidest ja seetõttu leiate menüüdest palju erinevaid maitseid.

Mõned populaarsed toidud, mida võiks süüa, on näiteks hummus, baklava, falafel, shawarma, grillitud lambaliha, kana- või lambakastmed ning erinevad vürtsikad riisiroad. Näiteks võiks proovida shawarmat, mis on populaarne tänavatoit, mis koosneb pita leivast, lihast, köögiviljadest ja ürtidest. Samuti on kohalik rikas karri, mida võib leida paljudest India restoranidest.

Kui soovite midagi rahvusvahelisemat, siis World Islandsis on ka palju rahvusvahelisi restorane, kus saate nautida erinevaid roogasid alates hiina, jaapani, prantsuse või itaalia köögist. Lisaks on teil võimalik proovida mitmesuguseid mereande.

Peale sööki võite juua ka kohalikku araabia teed ning proovida erinevaid magustoite, nagu näiteks baklava. Enamik toitlustuskohti sobib kõigile eelistustele ja lisaks on võimalik leida ka taimetoidu ja vegan toitlustuskohti.

Seega on palju erinevaid võimalusi, mida süüa ja nautida oma aega robotite saarele loodud niši kogu ümber.

Hämmastavad kohad Dubai – World Islands

Dubai World Islands on unikaalne sihtkoht, mis pakub külastajatele võimalust avastada jalustrabavat loodust ja imelisi vaateid linnale. Siin on mõned kohad, mida tasub külastada:

1. Lõunapoolkera - saarele on ehitatud ajastutruu mini-maailm, mis meenutab Põhjapoolkera. Saate nautida kaunilt kujundatud aedu ja rannajoont.

2. NASA saar - see saar on nimetatud NASA kummitempli järgi, mis paikneb siin. Saarele on rajatud ka hiigelsuur observatoorium.

3. Privilege saar - see on maailma väikseim saar, mida saab rentida erakeskuses. Siin saate nautida luksuslikku puhkust ja privaatsust.

4. Julpha saar - see sait on insenerimeistrite saareks, kus on ehitatud suurepäraseid elamuid, jahisadamaid ja muuseume.

5. Oqyana saar - see suurepärane saar on peamine koht, kus saate nautida Deiimose ökoloogilist elupaika. See on suurepärane koht, kus lõbutseda ja loodust nautida.

Dubai World Islands on suurepärane koht, kus nautida palmidega kaetud rannikut ja mitmesuguseid meresõiduvõimalusi. Siin saate nautida ka vaimustavat ilutulestikku ja muid lõbusaid tegevusi.

Parim aeg reisimiseks

Dubai- World Islands, UAE on üks populaarsemaid turismiatraktsioone Aasias ja teame, et paljud turistid tahavad teada parimat aega selle külastamiseks. Parim aeg Dubai - World Islands, UAE külastamiseks sõltub sellest, millised tegevused või sündmused külalist huvitavad.

Kui soovid nautida päikeselist ilma ja randa, siis on parim aeg külastada Dubai - World Islands, UAE septembrist maini, kuna suvekuud võivad olla väga kuumad ja niisked. Sügisel ja talvel on kliima meeldivalt lahe, mis sobib ideaalselt päikeseliste päevade nautimiseks.

Kui otsid eelarvesõbralikku reisi, siis tasub kaaluda aprilli ja mais Dubai - World Islands, UAE külastamist, kuna sel ajal on majutuse- ja reisikulud veidi madalamad. Vaatamata sellele on teil ikkagi võimalus nautida sooja päikesepaistelist ilma ja külastada populaarseid vaatamisväärsusi.

Kui soovid kogeda mõnda erilist sündmust, siis soovitame külastada Dubai - World Islands, UAE novembrist jaanuarini, kuna sel ajal toimuvad paljud suured sündmused, nagu näiteks Dubai Shopping Festival, Dubai International Film Festival ja Dubai World Cup.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et kui soovite nautida päikeselist ilma ja randa, siis on parim aeg külastada Dubai - World Islands, UAE septembrist maini. Kui soovite kogeda erilisi sündmusi, siis tuleks siiski valida novembri jaanuar kui külastamise aeg. Kuid olenemata sellest, millal Dubai - World Islands, UAE külastada, on teil kindlasti võimalus nautida ilusat ilmastikku, kauneid randu ja põnevaid vaatamisväärsusi.

Loading...
logo-up icon