location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Dubai – Al Barsha

Dubai - Al Barsha on üks paljudest külastamist väärt sihtkohtade hulgas, mida Araabia Ühendemiraatidel pakkuda on. Al Barsha piirkond asub Dubais ning on tuntud oma luksuslike hotellide, hiiglaslike kaubanduskeskuste ja moodsa linnakeskkonna poolest.

Külastajad saavad nautida ilusat ilmastikku, rannamõnusid ja maitsvaid araabiapäraseid roogi. Al Barsha piirkonnas asub üks Dubais tuntumaid vaatamisväärsusi - Burj Al Arab hotell, mis on tuntud oma unikaalse väljanägemise ja luksusliku teeninduse poolest.

Al Barsha sobib ideaalselt ka perepuhkuseks, sest seal asuvad maailmatasemel lõbustus- ja veepargid, nagu näiteks Wild Wadi Water Park, Ski Dubai ja Dubai Miracle Garden. Samuti on piirkonnas mitmeid spaa keskusi, kus külastajad saavad nautida erinevaid spaateenuseid ja lõõgastuda.

Dubai - Al Barsha on kindlasti üks nendest sihtkohtadest, mida igal reisisellil tasub külastada. Sealne suurepärane kliima, kaunis loodus ja mitmekesine kultuur teevad sellest unustamatu elamuse.

Toit Dubai – Al Barsha

Kui reisib Al Barshasse Dubais, on seal palju võimalusi erinevates restoranides süüa nii kohalikke kui ka rahvusvahelisi roogasid. Kui soovite proovida traditsioonilisi Araabia toite, siis soovitaksin külastada Al Safadi restorani, mis pakub erinevaid hummuseid, grillitud liha ja mereande. Samuti on seal palju restorane, kus saab nautida india ja Pakistani kööki, näiteks Ravi restoran, kus pakutakse head ja hinnatud biryani'd. Kui soovite aga midagi rahulikumat, siis on olemas ka laias valikus rahvusvahelisi restorane, nt Laduree, Shake Shack või ilus suitsukala restoran The Fish House. Kindlasti tuleks proovida ka kohalikku toitu, nagu Emaar Pavilion'i lamba- ja ooasupp. Lõpetuseks soovitan kindlasti proovida ka kohalikke maiustusi, nagu kunafeh ​​ja baklava, mida võib leida erinevates Turki stiilis kondiitrites.

Hämmastavad kohad Dubai – Al Barsha

Dubai - Al Barsha, UAE on üks atraktiivsemaid turismisihtkohti, kus on palju huvitavaid vaatamisväärsusi ja tegevusi. Üks peamisi vaatamisväärsusi on Burj Khalifa maailma kõrgeim hoone, mille tipus on vaateplatvorm, mis pakub vaateid Dubai uimastavale linnavaatele.

Al Barsha piirkonnas on ka suurepärane ostukeskus - Mall of the Emirates, kus asub üks Dubais ainulaadseimaid vaatamisväärsusi, sisekelgu rada, kus külastajad saavad nautida talveõiget lõunapoolkeral.

Veepargid on Al Barsha piirkonnas populaarsed meelelahutusvõimalused. Wild Wadi ja Aquaventure on kaks populaarset veeparki, kus saab nautida erinevaid atraktsioone ja veemänge. Samuti võite külastada Dolphin Bay'd, kus saate ujuda delfiinidega ja nendega suhelda.

Dubai on ka kuulus oma kõrbesafari poolest, mis pakub võimalust näha suurepäraseid päikeseloojanguid ja kogeda Beduiini elustiili. Õhtul võib imetleda ka lummatavat dubai linnaväljakut selle tulede ja müra taga.

Lisaks on linn täis suurepäraseid restorane, kus pakutakse maitsvat toitu ja jooke. Dubai toidukultuur on väga mitmekesine, hõlmates erinevate köökide maitseid üle maailma.

Dubai - Al Barsha, UAE on unustamatu kogemus, pakkudes hämmastavaid vaatamisväärsusi ja tegevusi kõigile vanusegruppidele.

Parim aeg reisimiseks

Parim aeg Dubai - Al Barsha külastamiseks on novembrist veebruarini, kui temperatuurid langevad ja kliima muutub talviselt jahedamaks. Sellel ajal on kaatrid, rannad ja igasugused turismiobjektid kõik avatud. Suvised temperatuurid tõusevad päeval põrgulikult kõrgele, seega on see aasta kõige vähem soovitatav aeg külastamiseks. Kuid ööelu ja sisseostlemise võimalus Al Barsha's jätkuvad läbi aasta.

Loading...
logo-up icon