location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Beruwela

Beruwela on lõõgastav rannaparadiis Sri Lanka läänerannikul, mis pakub suurepärast puhkust neile, kes soovivad lõõgastuda, ujuda, päevitada ja sukelduda. Beruwela laia liivase ranniku ääres asuvad hotellid ja kuurordid, mis sobivad igasugusele rahakotile ja maitsele. Beruwela on ideaalne koht kõigile, kes soovivad sukelduda ja avastada India ookeani rikkalikku troopilist veealust elu. Lähedal asuvad ka kalaturg, budistlik tempel ja krokodillifarm, mis pakuvad külalistele rohkelt huvitavat tegevust. Beruwela on tõeline troopiline paradiis, kus saab nautida sooja päikest ja merevett aastaringselt!

Toit Beruwela

Kui olete Beruwelas turistina, siis soovitan teil kindlasti proovida kohalikku sööki. Sri Lanka toit on tuntud oma vürtsikuse ja rikkalike maitsete poolest. Populaarsed road on näiteks kottu roti, milles on riisi jahust valmistatud pannkoogid, mida täidetakse köögiviljade, liha ja munaga. Samuti võite proovida Sri Lanka tuttavat toitu, mis on rice and curry, ehk riis ja kari. See koosneb erinevatest karridest, mida võib olla nii taimseid kui ka lihakarrid. Kui olete mereandide armastaja, siis ei tohiks te vahele jätta ka värskeid mereande, nagu krabisid, krevette ja kalu. Proovida tasub ka kohalikke puuvilju, nagu näiteks ananassi, mango ja papaiad. Lõpuks, kui soovite janu kustutada, siis soovitan proovida kookospähkli vett, mis on rikkalikult saadaval kõikjal Sri Lankal.

Hämmastavad kohad Beruwela

Beruwela on Sri Lanka lõunaranniku ilus ja vaikne randlinn. Seal on suured ja paksud palmipuud, kuldne liivarand ning kristallselge merevesi. Beruwela on suurepärane koht lõdvestumiseks ja päikese käes puhkamiseks.

Lisaks randadele on Beruwelas palju teisi võimalusi turistidele. Linnas on mitmeid ajaloolisi vaatamisväärsusi, nagu näiteks meistrite käsitöökoda, taimeturg ja kohalike käsitööliste poed. Beruwela kalaturg on ka populaarne turismiobjekt, kus saate oma silmaga näha kohalike kalurite igapäevast elu, toimetusi ja meetodeid. Kui on soov, siis võib osta ise kala ja see kohapeal valmistada.

Loomaaed, kus elavad koalad, elevandid ja teised loomad, on veel üks suurepärane koht, kuhu turistidel minna. Seal on ka kitsekarjatalu, mida tasub külastada, sest seal kasvatatakse parimate geneetiliste esivanematega kitse, kelle piim on eriti suure toiteväärtusega ja kõrge kvaliteediga.

Kindlasti tasub lähedal asuvat suurlinna Colombo külastada, sest Colombo on Sri Lanka pealinn ja selles on palju rohkem näha ja kogeda. Linnas on palju kultuurilisi varasid, nagu Buddistlikud templid, hiiglaslikud sadamad, Musta Kääbuse kasiino ja palju muud. Colombo on ka suurepärane koht ostmiseks, kuna seal on palju kvaliteetseid kauplusi, mis müüvad kohalikke käsitööna valmistatud esemeid ja muid huvitavaid tooteid.

Samuti võib uurida sügavamaid kohalikke randu, kuhu ei jõua kergesti ning kus ei ole üldjuhul turiste. Seal saab nautida vaikust ja rahu, lõõgastuda viirukite lõhnas ja vaadata päikeseloojangut. Need randu on tõeline paradiis.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Beruwela on suurepärane koht Sri Lankal, kus veeta aega, nautides rannaäärset idülli ja kohaliku kultuuri huvitavust. Seal on nii palju teha ja vaadata, et te ei kahetseks seda valikut.

Parim aeg reisimiseks

Beruwela, Sri Lanka on ilus sihtkoht, mida külastada aastaringselt. Kuna Beruwela on troopiline paik, on temperatuurid kogu aasta jooksul soojad ja niisked. Kuid turistide jaoks on kõige sobivam aeg külastuseks detsember kuni märts. Sel perioodil on ilmastikud kuivad ja päikeselised ning merelained on sobilikud veespordi harrastamiseks. Samuti on see kõrghooaeg, nii et reisijad saavad nautida kõiki Beruwela pakutavaid tegevusi ja atraktsioone. Kui soovite madalamaid hindu ja vähem turiste, siis võiksite külastada Beruwelat aprillist juunini. Sel ajal on temperatuurid väga soojad ja kannatada võivad vihmaneeod. Septembrist novembrini on periood, mida tuleks vältida, kuna see on vihmaperiood ja merevee tase tõuseb. Sel ajal on veespordi tegevused kahjuks piiratud.

Loading...
logo-up icon