Air Balloon

Reise ei leitud Hispaania.

Kahjuks, valitud sihtkohta reisid puuduvad, kuid valikus on palju sarnaseid sihtkohti :)

Reisi otsing

Golf Del Sur

Golf Del Sur Tenerifel on tõeline paradiis nii golfimängijatele kui ka neile, kes soovivad lihtsalt puhata. Asub lõunaosas Tenerife saarel, on see suurepärane koht päikese ja mere nautimiseks. Rannad on ilusad ja enamasti kaetud pehme liivaga. Piirkonnas on palju restorane ja baare, kus saab nautida kohalikke roogasid ja jooke. Lisaks on seal ka mitmeid kaupluseid, millest leida kingitusi ja suveniire. Tenerife on väga populaarne sihtkoht, seega tasub Golf Del Suris võimalusel võimalikult varakult broneerida majutus. Kuid pidage meeles, et kuigi see tundub olevat rohkem turustatud golfuritele, on seal midagi kõigile.

Toit Golf Del Sur

Golf Del Sur on suurepärane koht, kus proovida erinevaid Hispaania toite. Siin võib leida palju mereande, nagu paellat ja grillitud kala. Samuti on siin ka palju tapas-baare, kus saab proovida erinevaid väikeseid snäkke, mis on valmistatud kohalikust toorainest. Soovitan kindlasti proovida ka traditsioonilist kanarulli, mis on täidetud riisi, paprikate ja Ermitaño juustuga. Lõpetage oma einestamine tassi Hispaania kohvi ja magusate küpsistega. Bon appetit!

Hämmastavad kohad Golf Del Sur

Golf Del Sur, Spain on suurepärane koht, kus nautida aktiivset puhkust, nautida kaunist rannikut ja avastada läheduses asuvaid vaatamisväärsusi.

Üks peamisi atraktsioone selle piirkonna külastamisel on kahtlemata golf. Golfiväljakud on maailmatasemel ja paljud professionaalsed golfimängijad külastavad Golf Del Suri just sellepärast. Kuid ka algajatele on olemas erinevaid võimalusi, alates avatud golfiväljakutest kuni kõrgtehnoloogiliste virtuaalsete simulaatoriteni.

Lisaks golfimängule on piirkonnas palju muudki teha. Läheduses asuvad Las Galletas tüüpilisel kaluriküla, kus saab nautida tõelist Canari kööki ning külastada väikest turukohvikuid, kus pakutakse värsket mereande.

Teine huvitav koht, mida tasub külastada, on läheduses asuv looduspark Extramadura. See on terraarium, kus saab imetleda mitmesuguseid eksootilisi linde, sisalikke ja muid loomi, kes elavad looduslikes tingimustes. Lisaks saab külastada ka mõningaid naabruses asuvaid saari, nautida rannal olemist ning ujuda kaunites vetes.

Juhul kui oled huvitatud kohalikust kultuurist ja ajaloost, peaksid kindlasti viitama ka ööpäevakeskus Amarilla Golf, mis on säilinud iidsete trükiste koopiaid, mis määratlevad piirkonna ajaloolist ja kultuurilist pärandit.

Nii et kui otsite Golf Del Suris lõõgastavat, kuid samas ka aktiivset puhkust, siis on see koht, kuhu minna!

Parim aeg reisimiseks

Golf Del Sur, Spain on ideaalne koht, mida külastada aastaringselt. Kuna tegemist on Vahemere ääres asuva kohaga, siis on igal aastaajal piisavalt sooja ning päikest.

Suvekuudel on Golf Del Sur palju rahvast täis ning randades võib olla väga palav. Kui soovite vaiksemat puhkust ning soodsamaid hindu, siis võiksite külastada seda imelist paika sügisel või talvel. Sel ajal on temperatuurid veidi jahedamad, kuid jätkuvalt soojad.

Kui soovite nautida kaupluste ja restoranide tihendatud lähedust, siis peaksite külastama Golf Del Sur'i talvise hooaja ajal, kui turistide hulk on tavaliselt suurim. Kui soovite nautida rannaelu, siis võiksite külastada Golf Del Sur'i sügisel.

Kokkuvõtteks, Golf Del Sur's on kõige parem aeg külastamiseks sügisel või talvel, kui on vähem rahvast ja ilmad on veidi jahedamad. Kuid olenemata ajast, leiate alati midagi teha ja nautida selles kaunis linnas.

Loading...
logo-up icon