Air Balloon

Reise ei leitud Šveits.

Kahjuks, valitud sihtkohta reisid puuduvad, kuid valikus on palju sarnaseid sihtkohti :)

Reisi otsing

Šveits

Switzerland on võrratu reisisihtkoht nii suvel kui talvel. Riik pakub kaunite Alpide maastike, kristallselgete järvede ja ajalooliste linnade imelist kombinatsiooni. Alpides on võimalik mägironimine või suusatamine, samuti matkamine imelistes rahvusparkides, nagu näiteks Bernina. Talvised olud avavad suusamõnude imelise maailma, kus on võimalik ise nautida ja tunda kohalikku kultuuri, samuti imelist sööki ja jooke. Suvisel ajal saab nautida kohalikke pikki jalutusradu, maaelu ja kauneid eredaid ja õrnaid linnapilte. Kuigi Switzerland'i kõrged hinnad võivad kohati olla väljakutseks, on see kindlasti sihtkoht, mida tasub külastada vähemalt korra elus!

Toit Šveits

Switzerland on tuntud oma rikkalike ja maitsvate šokolaadide poolest. Kindlasti tasub proovida erinevaid šokolaaditüüpe ning šokolaaditaskuid, kus sees on erinevaid täidiseid. Samuti on populaarne Swiss cheese fondue - sulatatud juustu kaste, mida serveeritakse röstsaia kuubikutega. Kui olete lihasööja, siis Swiss rösti ehk praetud kartulid peekoni ja juustuga on kindlasti midagi, mida proovida. Samuti on populaarsed röstsibulaga bratwurstid, mida serveeritakse rukki- või saiakeelega. Kindlasti ei tasu unustada ka Swiss raclette'i - sulatatud juustu kausi ja keedetud kartulite kõrvale sobib suurepäraselt lisandina peekon, sibulad ja marineeritud köögiviljad. Lõpetuseks võib maitsta ka Swiss Apple Tart - õunakooki, mida serveeritakse koore või jäätisega.

Hämmastavad kohad Šveits

Switzerland on suurepärane koht, kus nautida mägesid, järvi ja kaunist loodust. Üks populaarsemaid vaatamisväärsusi on Matterhorn, mis on kaunis mägi, mis on osa Alpidest. Võite ka külastada Šveitsi sõjaväe nuga müüjat Wengeniga seotud linnades või Berni vanalinna koos kaunist arhitektuuriga. Myrtle'i juga ja Interlakeni linn on samuti kohad, mida tasub külastada. Samuti tasub proovida šokolaadiköögi võlusid ja muid Šveitsi rahvuslikke maitseid. Lisaks võiksite proovida ka külastada uhkeid suusakuurorte nagu Gstaad ja Saas-Fee, et nautida mäge ja lumist maastikku. Kogu Šveits on täis kauneid loodusvaateid, seega ei tohiks teil olla probleeme leida sobivaid asukohti, kus naudite oma puhkust.

Parim aeg reisimiseks

Switzerland on ideaalne aasta läbi külastamiseks, kuid kõige parem aeg turistide jaoks on suvi ja sügis. Juunist septembrini on ilmad soojad ja päikeselised ning mägedes on palju matkamisvõimalusi. Lisaks on sel ajal avatud palju välikohvikuid ja restorane ning palju turismitoiminguid on saadaval. Sügisel saate nautida värvilisi lehti ja ilusat maastikku enne talve saabumist. Talv on aga eriti hea aeg inimestele, kes armastavad suusatada või lumelauaga sõita, kuna mäged on kaetud lumega ja talisporti on palju. Kevadel külastamine võib olla ka hea võimalus nautida vähem rahvastatud vaatamisväärsusi ja matkaradasid, kuna see ei ole nii populaarne turismihooaeg. Seega, olenemata sellest, millal otsustate Switzerland külastada, on alati midagi huvitavat teha.

Loading...
logo-up icon