Air Balloon

Reise ei leitud Holland.

Kahjuks, valitud sihtkohta reisid puuduvad, kuid valikus on palju sarnaseid sihtkohti :)

Reisi otsing

Holland

Netherlands on üks Euroopa populaarsemaid turismisihtkohti, mis meelitab igal aastal miljoneid külastajaid üle kogu maailma. Riik on tuntud oma moodsa ja avatud kultuuri poolest, mis võimaldab kõigil kogeda selle ilu ja rikkalikku ajalugu.

Amsterdami peetakse sageli Hollandi tuntuimaks linnaks. See on linna lummavaid kanaleid, vanaaegseid tellisseinu ja rohkelt kohvikuid täis. Kanalite kruiisid ja jalgrattamatkad on seal maalilistel tänavatel käies tõelised hingedele pai tegijad.

Kuid Hollandi külastamine tähendab ka selle maa ajaloo ja kunsti mõistmist. Riik on koduks mitmetele maailmakuulsatele muuseumidele, nagu näiteks Van Gogh'i muuseum või Rijksmuseum, kus on esindatud maalikunst ja disain.

Hollandil on ka rikkalik kultuuripärand, mis on täis traditsioone ja uskumusi. Näiteks tulbifestivali aegu, kus saab imetleda tohutuid tulbivälju kogu riigis, on Holland kui maailma suurim tulbirahvas oma kõige ilusamatel ja erksamalt värvitoonidel.

Ühesõnaga, Hollandil on kõik selleks, et muuta teie reis meeldejäävaks. Isegi kui te ei kavatse tulivälju vaatama minna.

Toit Holland

Netherlands on tuntud oma erinevate juustude poolest, seega proovige kindlasti erinevaid juustusorte nagu gouda, edam ja maasdam. Samuti on oluline süüa traditsioonilist hollandi rooga nagu erwtensoep (hernesupp), stamppot (kartulipüree koos lisanditega) ja pannukooki, mille nimi hollandi keeles on pannenkoeken. Hollandi kööki mõjutavad ka mereandid, proovige kindlasti Hollandi krevette ehk Hollandse garnalen. Lisaks on Hollandis populaarne leib nimega beschuit, mida süüakse hommikusöögiks või teega. Ja lõpetuseks, kindlasti proovige Hollandi õlut, mida on erinevaid sorte ning on tuntud oma kvaliteedi ja maitsena üle maailma.

Hämmastavad kohad Holland

Netherlands on väga populaarne turismisihtkoht tänu oma rikkalikule ajaloole, kultuurile, kaunitele linnadele ja loodusmaastikele. Üks peamisi vaatamisväärsusi on Amsterdam, kuulus oma kanalite ja Hollandi kuldajastu arhitektuuri poolest. Siin võib näha Hollandi maalikunstnike, nagu Rembrandti ja Van Goghi väljapanekuid muuseumides nagu Rijksmuseum ja Van Gogh Muuseum. Teine tuntud linn on Rotterdam, suurim sadam Euroopas. Siin on palju kaasaegseid arhitektuuriteoseid, sealhulgas kuulus Erasmus-sild. Kinderdijki tuulikupargis saab näha traditsioonilisi Hollandi tuulikuid, mis on rahvusvaheliselt tuntud. Giethoorn on ka populaarne turismikoht oma põnevate kanalite ja sildadega. Zaanse Schansi külas saate kogeda tõelist Hollandi tuulikute ja kitsarööpalise rongidega seonduvat kultuuri. Lõpuks, kevadine linn Keukenhof, mis on kuulus maailma suurima lilleaia poolest. Siin on võimalik imetleda tuhandeid tulpe, narsissi ja hüatsinthit. Need on vaid mõned turismiobjektid, mida Netherlands pakub.

Parim aeg reisimiseks

Netherlands on kaunis riik, mida tasub külastada aastaringselt. Kuid kõige soovituslikum aeg külastamiseks on kevad ja suvi. Kevadel, eriti aprillis, saate imetleda kuulsaid tulbi väljakuid, mida näeb kogu riigis. ka suvel on aeg külastada, sest ilm on soe ja päevad on pikad, mis annab võimaluse nautida suviseid üritusi nagu festivalid, välimööbel turud ja välialad. Sügisel on Hollandi kaunid värvid, kuna puud ja taimed hakkavad muutuma punaseks ja kollaseks, samas kui talv on külmem, kuid ilus valgustatud ajalooliste linnade ja küladega, kus saab jõuluturgudel hullata. Igal hooajal on oma võlu Hollandis.

Loading...
logo-up icon