Air Balloon

Reise ei leitud Kongo Vabariik.

Kahjuks, valitud sihtkohta reisid puuduvad, kuid valikus on palju sarnaseid sihtkohti :)

Reisi otsing

Kongo Vabariik

Democratic Republic of the Congo on Aafrika kontinendi üks põnevamaid paiku, kus avaneb võimalus sukelduda rikkalikku kultuuripärandisse ja avastada looduslikke pärlid. Riiki iseloomustavad maalilised mägipiirkonnad, lopsakad vihmametsad ja kirevad turgude tänavad. Loomaarvukus on seal erakordne - võimalus kohtuda gorillade, šimpansite, elevante ja paljude teiste eksootiliste loomadega. Seiklusjanulistele reisijatele pakub Congo jõgi ning tema külgnevad rahvuspargid kõrgtasemelist safari-elamust. Kui soov on aga rahvaloomekogemusi kogeda, siis tasub tutvuda rikkaliku rahvatraditsiooniga, mida saab nautida kohalikku muusikat kuulates ning tantsides. See on kindlasti ihaldusväärne reisisihtkoht, kus jagub nii avastamisrõõmu kui ainulaadseid kultuurielamusi.

Toit Kongo Vabariik

Democratic Republic of the Congo on tuntud oma mitmekesise ja maitsva toidu poolest, kus erilist tähelepanu pööratakse kohalikele koostisosadele. Üks populaarsemaid roogasid on fufu, mis on taignapall, mis söögi kõrvale dipitakse supi või kastmega. Teine tuntud roog on poulet à la moambé, kana, mis on hautatud palmiõli, pähklite ja kassava lehtedega. Samuti on populaarsed ngai ngai supid, millele lisatakse tihti kala, ning saka-saka, mis on köögiviljade ja kassava lehtedest valmistatud kruubipuder. Kohalikud puuviljad nagu mangod, papaiad ja avokaadod on ka väga maitsvad ja tervislikud. Tasub ka proovida kohalikke käsitööna valmistatud jooke nagu palmivein või lubja- ja ingverijook.

Hämmastavad kohad Kongo Vabariik

Democratic Republic of the Congo (DRC) on üks Aafrika kõige põnevamaid ja mitmekülgsemaid riike. Sellel on tohutult palju vaatamisväärsusi ja ajaloolisi alasid, mis pakuvad turistidele suurepärast võimalust kogeda selle maa rikkalikku kultuuri. Mõned populaarsed turismiatraktsioonid DRC-s on järgmised:

1. Virunga riiklik park - park, mis asub Ida-Congo mägises piirkonnas ja on tuntud oma gorillade populatsiooni tõttu.

2. Lola ya Bonobo - ainus bonobode varjupaik, mis asub Kinshasas. Turistid saavad näha neid suurepäraseid loomi nende loomulikus elupaigas ja õppida nende olulise rolli kohta keskkonna säilitamisel.

3. Alberti järve rannik - koht, kus turistid saavad nautida ujumist, kalastamist ja purjetamist Alberti järve kristallselgel vees.

4. Tshopo-Nuangaa vulkaanid - turistidele pakutakse võimalust ronida mööda vulkaanide mäeahelikke ja imetleda selle maalilist vaadet.

5. Kinshasa pealinn - DRC pealinn pakub turistidele suurepäraseid restorane, ööklubisid, muuseume ja palju muud.

Need on vaid mõned paljudest paikadest, mida DRC-s külastada. Reisides läbi maa, avastate kindlasti palju põnevaid kohti, mis pakuvad unustamatut kogemust.

Parim aeg reisimiseks

Democratic Republic of the Congo on eksootiline sihtkoht, kus on palju imelisi vaatamisväärsusi. Kõige soodsam aeg külastamiseks on detsember ja jaanuar, sest sel ajal on ilm kuiv ja temperatuur on võrreldes teiste kuudega mõistlik. Siiski on võimalus, et mõned ajakirjanikud tõstavad esile turvalisusprobleeme, mis tuleks kindlasti enne reisi uurida. Siiski, kui otsustate külastada seda imelist riiki, siis on parim aeg detsember ja jaanuar.

Loading...
logo-up icon